У Лисичанську відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 14 серпня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

Під час засідання комісією розглянуті питання призначення соціальної допомоги та житлової субсидії в окремих випадках, визначених Порядком призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

Зокрема, членами комісії було розглянуто всього 47 заяв, в тому числі щодо:

— призначення житлової субсидії — 37;

— призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям — 2;

— внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання — 3.

Варто зазначити, що всі рішення про призначення чи відмову у призначенні соціальних виплат ухвалено членами комісії колегіально з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Окрім того, комісією було розглянуто подання з питання припинення надання житлової субсидії 5 особам, які не повідомили про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства.

За підсумками розгляду заяв комісією прийнято рішення щодо призначення житлової субсидії:

— на понаднормову площу житла — 8 заявникам;

— на фактично проживаючих осіб — 17 заявникам.

Також, 6 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Щодо інших заяв з питання призначення житлової субсидії комісією прийнято відповідні рішення.

За рішенням комісії державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям призначена без зниження розміру допомоги.

З питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання комісією прийнято позитивне рішення по 3 заявах.

Всього з початку 2019 року проведено 21 засідання комісії, на яких розглянуто 1570 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення