УСЗН продовжується робота щодо прийому у форматі віддаленого робочого місця

 Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі – управління) продовжується робота щодо прийому у форматі віддаленого робочого місця мешканців Лисичанської міської територіальної громади, які не в змозі особисто звернутись до управління, зокрема, осіб з інвалідністю, похилого віку (старших за 80 років), а також громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні тощо.

Так, 19 січня відбувся черговий виїзний прийом за місцем проживання особи з інвалідністю 1 групи, яка потребує сторонньої допомоги.

Спеціалістами управління з використанням мобільного кейсу (комплексом портативного обладнання, який розміщується у зручному переносному кейсі та оснащений ноутбуком, портативним сканером, принтером, модемом для мобільного інтернету, портативним зчитувачем ID-карток, відповідним програмним забезпеченням) прийнятий необхідний пакет документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР).

Під час прийому заявника ознайомлено з каталогами ТЗР та переліком підприємств, які відповідають кваліфікаційним вимогам на виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування ТЗР. Надані вичерпні роз’яснення щодо механізму забезпечення ТЗР та можливості використання «Електронного кабінету особи з інвалідністю».

Нагадуємо, що подати заявку на виїзне обслуговування, погодити дату та час приїзду спеціаліста можна зателефонувавши до управління:

  • - з питань призначення всіх видів соціальної допомоги та житлової субсидії, адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, за тел. (06451) 7-35-51 (тимчасово), 066 861 77 96, 095 768 31 29;
  • - з питань обліку внутрішньо переміщених осіб, за тел. (06451) 7-24-77, 066 861 75 22;
  • - з питань встановлення статусу, видачі посвідчень ветеранам війни, ветеранам праці; санаторно-курортного лікування; психологічної реабілітації та соціальної і професійної адаптації учасників АТО/ООС; комплексної реабілітації окремих категорій осіб; забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та з інших питань, які стосуються пільгової категорії громадян, за тел. (06451)7-30-27, 099 750 39 92;
  • - з питань надання пільг на житлово-комунальні послуги та включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за тел. (06451) 7-30-83, 066 861 78 28;
  • - з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів Лисичанської міської територіальної громади, допомоги на поховання деяких категорій громадян, за тел. 066 644 18 55.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА