Фильтр
 • Привітання кервника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки з днем автомобіліста і дорожника

  З Днем автомобіліста і дорожника

 • У закладах культури Лисичанської міської територіальної громади відбулась низка заходів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

   Щорічно, 28 жовтня в Україні відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Подвиг ветеранів ніколи не буде забутий, і цей вогонь Перемоги, як і раніше, горітиме в наших душах і серцях. До цієї славетної дати в закладах культури Лисичанської міської територіальної громади відбулась низка заходів.

  В Лисичанському міському Палаці культури для ветеранів та мешканців мікрорайону відбувся вечір спогад «Уклін тобі, ветеран». Під час заходу присутні ветерани поділилися спогадами про воєнні роки та переглянули музичні виступи колективів та солістів Палацу культури. Наприкінці заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

 • У Лисичанську розглянули розміщення пересувних та стаціонарної тимчасових споруд

  Вчора, 28 жовтня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань розміщення стаціонарних та пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Лисичанської міської територіальної громади. Засідання пройшло під головуванням першого заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії розглянули заяви п’яти фізичних осіб-підприємців щодо погодження розміщення пересувних та стаціонарної тимчасових споруд на території міста Лисичанськ.

 • У Лисичанську відбулось нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Озброєні піснею»

  Вчора, 28 жовтня, відбулось нагородження переможців щорічного традиційного міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Озброєні піснею» (далі – Фестиваль-конкурс), який вдруге проводився дистанційно напередодні, 27 жовтня.

  Відтак, 12 відео кліпів з виступами виконавців із числа учнів та студентів фахових передвищих навчальних закладів міста І-ІІ рівнів акредитації, професійних ліцеїв та закладів загальної середньої освіти надійшло до організаторів Фестивалю-конкурсу.

 • Осінні канікули у школах подовжено до 7 листопада

  img1571820692Враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України (лист МОН від 25.10.2021 № 1/9-569), осінні канікули в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади подовжено до 7 листопада 2021 року.

  Заклади дошкільної та позашкільної освіти працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

  Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

 • Навіки пам’ять збережемо

   Напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників для підопічних Лисичанського терцентру в міський центральній бібліотеці відбувся тематичний захід. Ветерани переглянули уривки кінофільмів про війну, поділилися спогадами тих часів та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

  «Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба та героїзм сприяли звільненню України від нацистів. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі», — підсумували співробітники бібліотеки та побажали присутнім міцного здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — миру.

 • У Лисичанську урочистою ходою та покладанням квітів відзначили День визволення України від фашистських загарбників

   Сьогодні, 28 жовтня, вся Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників. У цьому році це вже 77-ма річниця радості та водночас горя. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто гідно пройшов важкими дорогами Другої світової війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

  З цієї нагоди сьогодні керівництво та співробітники Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, представники органів державної влади, активісти ветеранського руху пройшли урочистою ходою до братської могили «Вічний вогонь».

 • 28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

   Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захищав від загарбників свій рідний край. Кожне місто чи містечко України зберігають пам’ять про цю страшну війну, яка принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих життів.

  Саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства – тут відбулися одні з наймасштабніших і найбільш кровопролитних битв (15 наступальних операцій, з них 11 – стратегічних і 4 – фронтові). У вигнанні фашистських загарбників брали участь всі: військові загони, партизани, підпільні організації та громадяни.

 • Семінар - «Планування роботи експертних комісій на наступний рік»

   Сьогодні, 27 жовтня, на базі архівного відділу Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації проведено семінар - «Планування роботи експертних комісій на наступний рік» з секретарями експертних комісій та відповідальними за архів підприємств, установ та організацій.

  У семінарі взяли участь представники підприємств: АТ «Лисичанськвугілля», ВП «Шахта ім. Д.Ф.Мельникова» та ПрАТ «ЛИНІК». Також долучилися відповідальні за архів Лисичанського гірничо-індустріального фахового коледжу, Вищого професійного училища № 94 та Лисичанського медичного фахового коледжу. Навчалися і спеціалісти управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу молоді та спорту та Лисичанської міської ВЦА, а також відповідальний за архів Лисичанської міської ВЦА. Окрім того, взяли участь представники Лисичанського міського краєзнавчого музею та Лисичанської багатопрофільної лікарні.

 • Вітаємо переможців конкурсу «Перлина мистецтв»!

   Минулого тижня, 20 жовтня, хореографічні колективи Привільскої дитячої школи мистецтв взяли участь у дистанційному Всеукраїнському хореографічному конкурсі «Перлина мистецтв» (м. Черкаси).

  Конкурсанти змагалися у шести вікових категоріях за номінаціями: «народний танець», «естрадний танець», «бальний танець», «спортивний танець» (техніки Hip Hop, Break Dance, Freestyle, Electric Boodi, Funri та інші).