Щодо тимчасового припинення руху тролейбусів

 Шановні мешканці територіальної громади!

Керівництво комунального підприємства «Електроавтотранс» повідомляє, що 28 жовтня з 12.00 до 13.00 будуть проводитися роботи по спилюванню дерев по вулиці Першотравневій, міста Лисичанськ, у зв’язку з чим буде знеструмлена контактна мережа та тимчасово припинено рух тролейбусів.

Після закінчення робіт рух тролейбусів буде відновлено.

УЖКГ Лисичанської міської ВЦА

Опитування щодо комплексного благоустрою та просторового планування міста Лисичанська

Шановні містяни!

У рамках грантової діяльності «Добрі сусіди — одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» проводиться опитування щодо комплексного благоустрою та просторового планування м. Лисичанська.

Мета цього опитування — зібрати ідеї щодо креативного перетворення об’єктів міської інфраструктури та створити електронний каталог урбаністичних, арт- та дизайн-рішень, реалізація яких поступово приведе до перетворення міста в унікальний урбаністичний арт об’єкт.

До участі в опитуванні запрошуємо представників ініціативних груп та правлінь ОСББ, громадських об’єднань та спілок, митців, урбаністів і усіх небайдужих до розвитку міського середовища.

Пропонуємо Вам заповнити форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1eyv4RiImmcofFitFeNIFNzBFxOoPIX_WkoTkzsR4utM/edit?usp=drivesdk&chromeless=1

Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

 

Шановні учасники дорожнього руху!

 У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні трубопроводу, буде тимчасово припинено рух автомобільного транспорту з 06 по 16 серпня включно по вул. Гарібальді м. Лисичанськ (від пр. Перемоги до вул. Гетьманська).

Прохання з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

Про обмеження водопостачання

 Шановні мешканці міста!

Сьогодні, 16 червня о 15.00, при проведенні ремонтних робіт було пошкоджено водовід Д-300мм в районі будинку № 39 по вул. Автомобілістів у м. Лисичанськ.

У зв’язку з цим буде обмежено водопостачання мешканцям за наступними адресами: вул. Автомобілістів буд. з №1 по №30, №35, №39, №40, №40а, кв. Дружби народів, кв. Центральний буд. № № 2, 3, 4, 22, 23, 24, 27, вул. Південна з №1 по №103, вул. Сєрова, вул. Брянцевська з № 127 по №144, вул. Павлова буд. №51, №52, вул. Вовчоярівська з №1 по №44, №46, №48, №50, №52, вул. Половецька, вул. Леваневського, вул. Красна буд. з №195 по №273.

Після ліквідації аварійної ситуації водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Щодо обрізки дерев

 На численні звернення мешканців міста Лисичанськ управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації повідомляє, що наразі Лисичанським РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» проводиться обрізання гілок дерев в охоронній зоні повітряних ліній електропередач.

За інформацією Лисичанського РЕМ роботи з прибирання проводитимуться після 13 вересня 2021 року.

Управління ЖКГ Лисичанської міської ВЦА

До уваги мешканців міста

 Шановні мешканці територіальної громади.

Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація здійснює оплату за спожиту активну електроенергію минулих років відповідно до попередніх домовленостей.

Так, з місцевого бюджету виділено один мільйон гривень на оплату заборгованості перед ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» за спожиту активну електроенергію минулих років. Оплату буде здійснено до 15 червня поточного року.

Нагадаємо, що заборгованість за електричну енергію у розмірі понад 140 млн грн склалась за період з червня 2011 по вересень 2018 років.

Подробнее...

У Лисичанську презентують Комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста»

 19 серпня у Лисичанську відбудеться презентація Комунікаційної кампанії: «Від ОСББ до креативного простору твого міста» з перетворення громадського простору Лисичанська, як одного з цільових міст ініціативи «Добрі сусіди — одна країна», в унікальний урбаністичний артоб’єкт, з використанням об’єднувального потенціалу ОСББ.

Початок презентації о 13.00 за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, 7, Лисичанська міська ВЦА, зала засідань, 1-й поверх.

Подробнее...

Щодо реконструкції каналізаційного колектору

Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація та мешканці міста Лисичанськ висловлюють слова вдячності голові Луганської обласної державної адміністрації — керівнику військово-цивільної адміністрації Сергію Гайдаю та Департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОДА за виконання робіт по заміні каналізаційного колектору, котрий довгі роки створював проблеми у нашому місті.

Роботи були виконані в рамках проекту «Реконструкція каналізаційного колектору Д300мм по вул. ім. В.Сосюри від б. 407 до вул. Балтійської б. 6 м. Лисичанська», вартість якого склала 10,5 млн. грн.

Подробнее...