Про обмеження водопостачання

 Шановні мешканці міста!

Сьогодні, 16 червня о 15.00, при проведенні ремонтних робіт було пошкоджено водовід Д-300мм в районі будинку № 39 по вул. Автомобілістів у м. Лисичанськ.

У зв’язку з цим буде обмежено водопостачання мешканцям за наступними адресами: вул. Автомобілістів буд. з №1 по №30, №35, №39, №40, №40а, кв. Дружби народів, кв. Центральний буд. № № 2, 3, 4, 22, 23, 24, 27, вул. Південна з №1 по №103, вул. Сєрова, вул. Брянцевська з № 127 по №144, вул. Павлова буд. №51, №52, вул. Вовчоярівська з №1 по №44, №46, №48, №50, №52, вул. Половецька, вул. Леваневського, вул. Красна буд. з №195 по №273.

Після ліквідації аварійної ситуації водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

До уваги мешканців міста

 Шановні мешканці територіальної громади.

Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація здійснює оплату за спожиту активну електроенергію минулих років відповідно до попередніх домовленостей.

Так, з місцевого бюджету виділено один мільйон гривень на оплату заборгованості перед ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» за спожиту активну електроенергію минулих років. Оплату буде здійснено до 15 червня поточного року.

Нагадаємо, що заборгованість за електричну енергію у розмірі понад 140 млн грн склалась за період з червня 2011 по вересень 2018 років.

Подробнее...

Щодо ремонту пам’ятного знаку «Землякам–чорнобильцям»

21 квітня 2021 року на сайті інтернет-видання «Восточный репортер» опублікована інформація під назвою «В Лисичанске реставрируют памятник «Землякам-чернобыльцам», в якій заслуги щодо ремонту зазначеного пам’ятного знаку приписані одному досить відомому мешканцям міста Лисичанськ Народному депутату України.

Заради справедливості, а не ради хвастощів Лисичанська міська ВЦА повідомляє, що пам’ятний знак «Землякам - чорнобильцям» в порядку надання шефської допомоги закріплений для утримання за КП ЛЖЕК № 5.

В рамках підготовки до проведення заходів, пов’язаних з 35-роковинами Чорнобильської катастрофи, підприємством були виконані роботи з поточного ремонту пам’ятного знаку, а саме: закладені шви та сколи між плитами колони, замінена, закріплена та пофарбована плитка, оновлений напис «Землякам - чорнобильцям». Територія навколо знаку постійно утримується в належному санітарному стані.

Подробнее...

Щодо реконструкції каналізаційного колектору

Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація та мешканці міста Лисичанськ висловлюють слова вдячності голові Луганської обласної державної адміністрації — керівнику військово-цивільної адміністрації Сергію Гайдаю та Департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОДА за виконання робіт по заміні каналізаційного колектору, котрий довгі роки створював проблеми у нашому місті.

Роботи були виконані в рамках проекту «Реконструкція каналізаційного колектору Д300мм по вул. ім. В.Сосюри від б. 407 до вул. Балтійської б. 6 м. Лисичанська», вартість якого склала 10,5 млн. грн.

Подробнее...

Управління житлово-комунального господарства інформує

 В доповнення до інформації, розміщеної на сайті ZARAZ.INFO від 12 квітня 2021 року, управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що станом на 14 квітня 2021 року роботи з санітарного очищення території навколо контейнерного майданчика в районі житлового будинку № 345 по вул. ім. В. Сосюри ЛКАТП 032806 виконані в повному обсязі.

Подробнее...

Щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води

На виконання п.2 розділу третього Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2019 року № 169, управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА надає Перелік багатоквартирних будинків, у яких не менше ніж половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від системи теплопостачання (додається).

Управління житлово-комунального господарства  Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації

Управління житлово-комунального господарства інформує

 На відео-повідомлення ТРК «Донбас-онлайн» від 08.04.2021 управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА повідомляє, що неодноразово аварійною бригадою ЛКСП «Лисичанськ-водоканал» проводився поточний ремонт водогону, труба має знос 98%. Для проведення ремонтних робіт необхідна зупинка ВНС «Лісова Дача» 2-го підйому та обмеження водопостачання по Лисичанській насосній станції.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» на даний час закуплено необхідні матеріали для ремонту. Роботи будуть виконані найближчим часом, у квітні 2021 року.

Щодо підвищення тарифу на послуги з перевезення пасажирів

У зв’язку зі зверненням ФОП Черникова Віктора Федоровича до Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області щодо підвищення тарифу управлінням житлово-комунального господарства розроблено проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

Подробнее...

Управління житлово-комунального господарства ВЦА міста Лисичанськ інформує

КП «Лисичанськтепломережа» отримано від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» попередження про припинення надання послуг з розподілу електричної енергії від 18.02.2021  № 65 з 09.00 5 березня 2021 року через існуючу заборгованість за спожиту активну електроенергію в сумі 10 604,6 тис.грн. за період з лютого 2014 року по березень 2015 року. Також підприємством отримано попередження про припинення надання послуг з розподілу електричної енергії від 19.02.2021 № 68  з 09.00 5 березня 2021 року на підґрунті заяви ТОВ «ЕНЕРА СХІД» від 18.02.2021 року №01-52/2/319 через існуючу заборгованість в сумі 5 835,3 тис.грн.

Необхідно зазначити, що підприємством своєчасно здійснюються поточні платежі за спожиту електричну енергію та її розподіл, так у лютому 2021 року на користь ТОВ «ЕНЕРА СХІД» перераховано 5 398,3 тис.грн., також вживаються усі можливі заходи щодо вирішення питання погашення заборгованості підприємства за минулі періоди.

Подробнее...

До уваги мешканців центральної частини міста Лисичанськ!

Сьогодні, 4 травня 2021 року, у зв’язку з аварією на магістральному водогоні Д400мм по вул. Генерала Потапенка, 148, тимчасово призупинено водопостачання центральної частини м. Лисичанська.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» ведуться аварійні роботи на водогоні. Після проведення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

Управління ЖКГ Лисичанської міської ВЦА

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

 Нагадуємо, що обов’язковою умовою для виконання суб’єктами господарювання земляних та ремонтних робіт є отримання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

Дозвіл надається управлінням житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, що розташований за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Гетьманська, 63.

З нормативними актами, що регламентують надання адміністративної послуги та умовами її отримання, можна ознайомитись на офіційному веб - сайті ВЦА м. Лисичанська в розділі «ЦНАП» – «ЖКХ» – «Порушення об’єкту благоустрою».

Подробнее...