У міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

5 жовтня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови комісії — міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

— Аналіз проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018р. Підготовка до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2018-2019років на території Лисичанської міської ради.

— Підбиття підсумків роботи з питань запобігання загибелі людей на водних об’єктах за купальний сезон 2018 року. Проведення заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Лисичанської міської ради у зимовий період 2018- 2019 роки.

— Про виконання у 2018 році заходів з реалізації Комплексного плану невідкладних спеціальних заходів щодо виявлення, локалізації та ліквідації карантинного бур’яну амброзії полинолистої на території Луганської області у 2018-2020 роках.

— Про організацію функціонування пунктів обігріву на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

З усіх питань прийняті відповідні рішення та доведені до виконавців.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради