Чергове засідання виконкому пройшло у міській раді

Сьогодні, 16 жовтня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі, про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про стан роботи з надання соціальних послуг Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з якою виступив директор Андрій Лазарєв (детальніше у додатку 1).

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт доповіла про хід виконання міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2018 роки. Інформацію було взято до відома та вирішено винести на розгляд чергової сесії міської ради (детальніше у додатку 2).

Також члени виконавчого комітету заслухали, погодили та винести на розгляд чергової сесії міської ради проект Програми міських заходів по роботі з головами будинкових комітетів м. Лисичанська на 2019 рік.

Окрім того, під час засідання члени виконавчого комітету ухвалили рішення про підведення підсумків проведення інвентаризації об’єктів культурної спадщини мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про видалення аварійних дерев, встановили тарифи на послуги з перевезення пасажирів по міському маршруту № 191, затвердили акт санітарно-технічного стану житлового будинку, вартість ремонту житлової квартири особи з інвалідністю внаслідок війни II групи, внесли зміни до Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб за рахунок коштів місцевого бюджету тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-"Рішення виконавчого комітету« в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

 

 

 

 

 

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.doc)Dodatok_1.doc[Про стан роботи з надання соціальних послуг Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування]
Скачать этот файл (Dodatok_2.doc)Dodatok_2.doc[Про хід виконання міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2018]