У міській раді пройшло засідання чергової 75-ї сесії

Сьогодні, 24 жовтня, відбулось засідання чергової 75-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В засіданні взяли участь депутати та їх помічники, Новодружеський міський голова, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Під час роботи сесії депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин. Окрім того, більшістю було підтримано звернення до голови Луганської обласної державної адміністрації — військово-цивільної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я ЛОДА про передачу Лисичанського медичного коледжу в обласну комунальну власність.

Депутатським корпусом було взято до відома хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки в м. Лисичанську; заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019 — 2020 років у м. Лисичанську; затверджені Програма міських заходів по роботі з головами будинкових комітетів м. Лисичанська на 2020 рік, Програма загальноміських заходів з керівниками вуличних комітетів та Почесними громадянами м. Лисичанська на 2020 рік, Програма із підготовки та проведення загальноміських заходів на 2020 рік та рішення про звіти депутатів міської ради сьомого скликання перед виборцями. Внесені зміни до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2021 роки, до Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2019 рік, до Положення про відділ з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та засобами масової інформації міської ради, до структури виконавчих органів міської ради (РСО) та до структури Управління адміністративних послуг.

Окрім того, на засіданні сесії більшістю депутатів підтримані рішення про організацію харчування дітей у закладах освіти та про встановлення плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти, введена посада сестри медичної до штатних розписів закладів загальної середньої освіти, звільнена від оплати комунальних послуг Лисичанська громадська організація «МДСШ карате-до», затверджений список присяжних та надані повноваження для представництва в судах тощо.

За підсумками таємного голосування питання про дострокове припинення повноважень Лисичанського міського голови Сергія Шиліна набрало 19 голосів «За» та 1 «Проти», що відповідно до Закону України «Про місцеве врядування в Україні» недостатньо для припинення повноважень міського голови.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування» — «Рішення сесій міської ради» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».