Фильтр
 • 30 квітня відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

  Відділ культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для залучення до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, який відбувся 30 квітня 2021 року.

  За результатами конкурсу, комісією прийнято рішення визначити переможцем на проведення незалежної оцінки нежитлових приміщень, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Лисичанська — ТОВ «Агентство нерухомості «ДІСКОНТ».

  Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

   

   

 • Шановні охоронці державних рубежів та ветерани прикордонної служби!

   Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.

  Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.

  Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості, ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

  Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

  Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

  Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

 • Великодні свята відзначаємо відповідально та обережно!

   Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

  1 та 2 травня православні українці відзначатимуть світле свято Великдень. Враховуючи значне поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та встановлення на всій території України карантину, нагадуємо, просимо, рекомендуємо, закликаємо дотримуватись карантинних обмежень напередодні та під час святкування Великодня.

 • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

  Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі – Управління) повідомляє, що протягом останнього часу збільшились звернення громадян міст Привілля та Рубіжне щодо підвищення тарифу по маршрутах «Лисичанськ - Привілля» та «Лисичанськ - Рубіжне».

  З огляду на це Управління повідомляє наступне.

 • У Лисичанську відбулося засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 29 квітня, в архівному відділі Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання експертною комісією були розглянуті наступні питання:

  1. Розгляд номенклатури справ на 2021 рік відділу охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

 • У Лисичанську відбувся «круглий стіл» із моряками

   Зустріч із представниками делегації пошуково-рятувального судна «Донбас» продовжилась у стінах Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – ВЦА) у форматі «круглого столу».

  Із моряками зустрілися в.о. заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максим Черевко, голова громадської спілки «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області» Олександр Свистула, представники громадська організації «Луганська обласна спілка учасників бойових дій АТО Луганщини» на чолі з головою ГО Артемом Коваленком, представники Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки та структурних підрозділів ВЦА.

 • Від сьогодні у Лисичанську майорить прапор Військово-Морських Сил України

  Сьогодні, 29 квітня, у Лисичанську на площі біля меморіального комплексу «Пам’ять» відбулась церемонія передачі та урочистого підняття прапору Військово-Морських Сил України.

  В урочистому заході взяли участь в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максим Черевко, представники командування пошуково-рятувального судна «Донбас», громадськість.

 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 28 квітня, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  Розглядалося питання про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з відключенням від електропостачання насосних станцій смт Мирна Долина - КТП-0702 та с. Біла Гора - КТП-0807.

 • Вітаємо призерів чемпіонату України з кікбоксингу Wako!

   22-25 квітня в місті Бровари пройшов чемпіонат України з кікбоксингу Wako. В змаганнях взяли участь понад 1100 спортсменів з 23 областей України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  ІІ місце – Данило Скріпник (80кг), Назар Козинський (95кг+);

 • Вітаємо юних музикантів!

   22-23 квітня учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ взяли участь у відкритому конкурсі піаністів «Прокоф’євські ігри» (м. Сєвєродонецьк).

  За результатами конкурсу IІІ місце посіли учні фортепіанного відділу Лисичанської ДШМ №1 Назар Баканов (І вікова категорія, викладач Любов Штро) та Давид Лебединський (ІІІ вікова категорія, викладач Маргарита Погрібна).