Відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради

Вчора, 27 червня, відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку сесії Едуард Щеглаков повідомив присутніх про вихід депутата Геннадія Бадаєва з фракції «Новий курс». Також зачитав особисту заяву про дострокове припинення повноважень секретаря Лисичанської міської ради та запропонував внести розгляд даного питання до порядку денного.

Під час засідання депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, виділили кошти на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал» та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

Депутатським корпусом була взята до відома інформація хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки, ухвалені рішення про організацію гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти та про функціонування Лисичанських багатопрофільних ліцею та гімназії, внесені зміни до рішення міської ради про виділення коштів на погашення різниці в тарифах на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, до структури управління праці та соціального захисту населення міської ради та до списку присяжних.

Окрім того, під час засідання депутати підтримали рішення про прийняття витрат з капітального ремонту автодороги по вул. Карла Маркса у власність територіальної громади м. Лисичанська та внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік тощо.

Питання про дострокове припинення повноважень секретаря Лисичанської міської ради Едуарда Щеглакова було розглянуто шляхом таємного голосування. За підсумками якого більшістю голосів було вирішено не припиняти повноваження секретаря Лисичанської міської ради.

Зазначимо, що розгляд питань про дострокове припинення повноважень Лисичанського міського голови Сергія Шиліна було перенесено на засідання наступної чергової сесії міської ради.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування» — «Рішення сесій міської ради» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».