Народний ансамбль народної пісні «Вишиванка» відзначив 20-річчя творчості

11 квітня у міському ПК відбувся ювілейний концерт народного ансамблю народної пісні «Вишиванка», присвячений 20-річчю з дня створення колективу.

Колектив ансамблю «Вишиванка» зробив значний внесок у розвиток, збереження та популяризацію народної пісні у нашому місті.

Привітати колектив з ювілеєм завітали начальник відділу культури Людмила Ткаченко, директор Лисичанського територіального центру соціального обслуговування Андрій Лазарев, голова міського товариства інвалідів «Джерело» Олег Городовий, голова ради ветеранів содового заводу Михайло Царінник. Було «море» квітів, подарунків, привітань та побажань.

З нагоди творчого ювілею народний ансамбль народної пісні «Вишиванка» був нагороджений Грамотою виконавчого комітету Лисичанської міської ради, Подякою Лисичанського міського товариства осіб з інвалідністю «Джерело» і Грамотою Лисичанського територіального центру соціального обслуговування.

За багаторічну творчу діяльність, вагомий внесок у популяризацію та збереження народної пісні і музики та з нагоди 20-річчя з дня заснування ансамблю Грамотами відділу культури Лисичанської міської ради нагороджені учасниці ансамблю Олена Фелік, Алла Мазан, Світлана Орел та Людмила Столяревська.

За сумлінну працю, творчі здобутки, високу виконавську майстерність, популяризацію вокального мистецтва та з нагоди 20-річчя з дня заснування ансамблю Грамотою міського Палацу культури нагороджений керівник ансамблю народної пісні «Вишиванка» Ірина Фелік.

Під час заходу була представлена вся різноманітність українських народних пісень. Учасники ансамблю продемонстрували високий професійний рівень виконавської майстерності та подарували прекрасне свято пісні своїм шанувальникам.

Відділ культури Лисичанської міської ради