У Лисичанську пройшов звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь»

29 липня на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська відбувся звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь» у складі Валерія Сидоренко та Максима Апухтіна.

Яскраві, цікаві виступи дуету не залишили байдужим жодного глядача. Виконавці із задоволенням демонстрували віртуозне володіння акордеонами, виконували найулюбленіші твори інструментальної музики в обробці Валерія Сидоренко.

Саме професіоналізм дуету, високий рівень виконавської майстерності спонукають слухачів до зацікавленості інструментальною музикою. Під час концерту Валерій Васильович ділився своїми думками, планами, розповідав про свій творчий шлях.

Слід зазначити, що Валерій Сидоренко людина багатогранна, він не тільки віртуозний виконавець, а й талановитий аранжувальник и викладач. За роки своєї творчої діяльності він створив багато оригінальних і незвичайних колективів як інструментального так і вокального напрямку. Часто музику та аранжування для своїх колективів пише та робить сам. Він веде активну концертно-просвітницьку діяльність. Його виступи незмінно користуються попитом навіть у найбільш вимогливої публіки. Майже жоден із міських концертів не обходиться без участі Валерія Васильовича, його виступи завжди бажані, цікаві та зустрічаються бурхливими оплесками.

Відділ культури Лисичанської міської ради