У спортивній залі ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з спортивної гімнастики

З 17 по 19 травня в спортивній залі Лисичанської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам'яті В.В. Матліна з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь понад 65 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька та Бахмуту. Вихованці міської ДЮСШ в перший день змагань показали наступні результати в своїх категоріях:

ІІІ місце – Анастасія Троян.

На другий день змагань переможницями в своїх вікових категоріях, виборовши І місце, стали: Мілана Коробка, Дарина Єфимова, Олександра Шабрацька, Мирослава Кириченко, Злата Павлухіна, Анна Сиза, Валерія Бакуліна, Анастасія Кокарєва, Ніка Гаращук, Софія Грабенко, Анастасія Козир, Євгенія Чучук, Софія Козир.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів Марина Чвалюк, Катерина Бережна, Ольга Бичкова.