У Лисичанську пройшов Кубок України, всеукраїнські змагання з айкідо серед юнаків і кадетів, юніорів і молоді та чемпіонат України з айкідо серед ветеранів

 17-18 жовтня у Лисичанській міській ДЮСШ пройшов Кубок України, всеукраїнські змагання з айкідо серед юнаків і кадетів, юніорів і молоді та чемпіонат України з айкідо серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь команди Харківської, Житомирської, Луганської, Донецької областей та команда міста Києва, загалом 46 спортсменів. Поза конкурсом у змаганнях взяли участь діти віком 5-6 років. Проведено понад 1090 поєдинків окремо за кожною віковою категорією на двох татамі послідовно за номінаціями.

У командному заліку призові місця посіли:

І місце – Луганська область;

 ІІ місце – Житомирська область;

ІІІ місце – м. Київ.

Кращими в своїх номінаціях, виборовши І місце, стали наступні лисичанські спортсмени:

Анастасія Бордачова, Валерія Гайворонська, Дмитро Коржовський, Богдан Косянчук, Михайло Надтока, Софія Онопка, Богдан Семікоз, Артем Суворов, Олег Морозов, Тетяна Лопата, Поліна Герасєва, Кирило Шеховцов, Катерина Горела, Анжеліка Ніколенко, Марія Носаль, Захар Нечволод, Кирило Баранов, Ганна Богатирбова, Тимофій Бондар, Карина Гавва, Михайло Гізатулін, Вадим Кошарний, Андрій Мартинов, Михайло Мєсьянінов, Матвій Молчанов, Катерина Федорова, Олександра Яковлева, Вікторія Анпілова, Сергій Мирошниченко, Христина Бородавка, Андрій Банніков, Юлія Скворцова, Дмитро Решетняк.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів тренери Михайло Глоба та Інна Лесько.

Відділ у справах сімї, молоді та спорту ВЦА міста Лисичанськ