Лисичанськ відвідав Надзвичайний і Повноважений Посол Японії в Україні (фото)

Вчора, 30 серпня, відбулось урочисте відкриття спортивної зали Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 після капітального ремонту, який профінансував дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

З офіційним візитом школу відвідала делегація Посольства Японії в Україні. У місії взяли участь Надзвичайний і Повноважений Посол Шігекі Сумі, заступник директора ПРООН в Україні Блерта Чела, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, представники ЮНІСЕФ.

Також на церемонії відкриття були присутні заступник Міністра освіти та науки України Павло Хобзей, заступник директора Департамент освіти і науки облдержадміністрації — начальник управління освіти та науки, виконуючий обов’язки директора Департаменту Тетяна Ткачова, Лисичанській міській голова Сергій Шилин, його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба, педагогічний колектив, батьки та учні школи.

Зазначимо, що за час співпраці організації із закладом освіти 16 кабінетів школи отримали нові учнівські парти й стільці, нові шафи та сучасні дошки, було оновлено покрівлю, замінено вхідні двері на енергозберігаючі, школярі отримали канцтовари та спортивний інвентар. Та головним надбанням стала відремонтована спортивна зала.

Лисичанськ відвідав Надзвичайний і Повноважений Посол Японії в Україні Школярі, батьки, та вчителі дуже раді, що їх навчальний заклад потрапив до цього проекту. Висловлює вдячність і повагу дитячому фонду ЮНІСЕФ за увагу до проблем шкільної спільноти, за створення умов для успішного навчання й заняття спортом.