В Лисичанську відбувся конкурс з писанкарства

Сьогодні, 14 квітня, вперше в Лисичанську, в центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) відбувся конкурс з писанкарства «Писанка — натхнення душі».

Розписування яєць до Великодня — традиція не нова. Радісно, що пройшовши через віки, вона зуміла зберегти свою самобутність.

Мудрі люди кажуть, що у світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки. Кожна писанка — це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви — усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

Започаткувала цей конкурс директор ЛЦНТТУМ, народна майстриня Луганщини, писанкарка Лариса Лисицька.

Конкурсна програма складалась з двох етапів: композиція до Великодня та основний етап — розпис писанок. Оцінювання учасників проводилося у двох вікових категоріях: молодша група — 8-11 років, старша група — 12-16 років. Загалом у конкурсі прийняло участь 20 учнів зі шкіл міста.

За результатами конкурсу визнані переможці:

Старша вікова категорія:

І місце — Анастасія Токмачева, НВК «Гарант»;

ІІ місце — Дар’я Костюченко, ЗОШ № 13;

ІІІ місце — Дар’я Маслєнкоіва, ЗОШ № 25.

Молодша вікова категорія:

І місце — Холіна Вікторія, ЗОШ № 14;

ІІ місце — Катерина Гайнутдінова, ЗОШ № 14;

ІІІ місце — Катерина Безгубенко, ЗОШ № 25.

В Номінації «Найкраща композиція до свята Великодня» перемогли Анастасія Токмачева (НВК «Гарант») та Лана Подкова (ЗОШ № 2).

В номінації «Виконання оригінальної слобожанської писанки»: Віолета Косинська (ЗОШ № 4) та Єлизавета Хомчук (ЗОШ № 14).

Переможці конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради та цінними подарунками від депутатів міської ради фракції «Опозиційний блок».

Вітаємо всіх з наступаючим Великоднем.

Відділ освіти Лисичанської міської ради