У Лисичанську пройшло засідання фокус-групи «Оцінка безпекових питань Лисичанська в контексті співпраці правоохоронців з громадами міста»

Вчора, 16 серпня, у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості пройшло засідання фокус-групи «Оцінка безпекових питань Лисичанська в контексті співпраці правоохоронців з громадами міста». Організатором заходу виступила громадська організація «Фонд громад «Знання і справедливість» в рамках програмної ініціативи: «Права людини та правосуддя».

В роботі фокуси-групи взяли участь керуючий справами Лисичанської міської ради Олександр Савченко та старший інспектор відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради Дмитро Зайцев, представники Лисичанського відділу поліції, члени громадських організацій.

Учасники заходу проаналізували попередні результати громадського моніторингу «Міської програми профілактики злочинності на 2016–2017 рр.: результати альтернативного громадського моніторингу», які були підготовлені зовнішнім експертом-консультантом проекту та стан програмування ознак результативних показників та позитивних впливів «Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки».

Нагадаємо, що «Міська програма профілактики злочинності на 2018-2020 роки» була затверджена рішення сесії міської ради від 21.12.2017 № 40/566 з метою забезпечення публічної безпеки і порядку, безпеки дорожнього руху; охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави; протидія злочинності; надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги. У виконанні Програми задіяні правоохоронні органи, управління та відділи міської ради, комунальні підприємства, медичні установи.