У Лисичанську до Міжнародного жіночого дня виступив cover bend «Romashka»

Вчора, 4 березня у Лисичанському міському Палаці культури до Міжнародного жіночого дня відбувся святковий концерт cover bend «Romashka» для всіх жителів міста.

Гурт «Romashka» у складі чотирьох музикантів та солістки вже став відомим у Лисичанську як група, що виконує кавер-версії кращих світових хітів. Тож гурт має своїх шанувальників і активно виступає на міських заходах.

Аби привітати жінок напередодні свята, на захід завітали міський голова Сергій Шилін та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександр Савченко.

«Ви виконуєте почесну місію мами, бабусі, жінки, сестри, дочки. Ви надихаєте чоловіків, створюєте затишок у домі, дивуєте мудрістю та красою», — наголосив Сергій Іванович та напередодні найголовнішого свята весни побажав всім жінкам міцного здоров’я та миру, любові та сімейного благополуччя, впевненості та чудового весняного настрою.

Майже годину глядачі підспівували, аплодували та запалювали вогники під відомі всім пісні у виконанні cover bend «Romashka». Ведучим концерту виступив Артем Любимов. У фіналі заходу директор міського ПК Ганна Рясна подякувала музикантам та привітала солістку гурту зі святом весни солодким подарунком.