У військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

2 жовтня у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля під головуванням головного архітектора міста Олени Олейніченко та за участю керівника військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки.

Під час засідання членами ради був розглянутий та рекомендований до затвердження керівником ВЦА м. Лисичанськ проєкт детального плану для індивідуальної житлової забудови частини території в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса. Даний проєкт розроблений проєктною організацією Приватна науково-виробнича комерційна фірма «ТЕХНОСЕРВІС» з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції та інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Проєкт детального плану був попередньо винесений на розгляд та для обговорення на громадських слуханнях, за результатами яких до нього були внесені зміни.

Також під час засідання ради було погоджено проєкт розпорядження про затвердження моделі розвитку міста Лисичанськ та рекомендовано до затвердження керівником ВЦА. Модель розвитку міста — це перспектива, яка буде закладена у основу генерального плану — головного виду містобудівної документації, що наразі розробляється в місті. Проєкт моделі розвитку з пропозиціями розробника ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя розглянуто містобудівною радою за участю представників комунальних підприємств міста та фахівців у сфері ЖКГ.

У зв’язку з необхідністю подальшого фінансування розробки генерального плану міста Лисичанськ, розробки розділу «Стратегічна екологічна оцінка» до генерального плану міста, розробки плану зонування та плану червоних ліній магістральних вулиць міста містобудівною радою рекомендовано управлінню будівництва та архітектури клопотати перед військово-цивільною адміністрацією про виділення цих коштів на наступний рік.

Окрім того, членами містобудівної ради були розглянуті нагальні питання у містобудівній сфері:

— Комплексна схема розміщення тимчасових споруд у місті Лисичанськ, яку після обговорення вирішено доопрацювати згідно наданих зауважень;

— заяви жителів міста, підприємців щодо розробки детальних планів території для зміни цільового призначення земельних ділянок, про визначення можливості розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.