Вітаємо переможців міського конкурсу соціальної реклами!

Сьогодні, 27 жовтня, у відділі сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ підвели підсумки та привітали переможців міського конкурсу соціальної реклами «Європейський день боротьби з торгівлею людьми».

Нагадаємо, що до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається щорічно 18 жовтня, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту за участю відділу освіти був організований міський конкурс соціальної реклами. Учасниками стали учні закладів загальної середньої освіти міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

Журі у складі представників відділів сім’ї, молоді та спорту; освіти; культури; служби у справах дітей та міського ЦСССДМ оцінювало конкурсні роботи авторських учнівських колективів із зазначених номінацій відповідно до положення про конкурс.

Отже, переможцями конкурсу у відповідних номінаціях стали:

«Соцопитування» — Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

«Відео» — Лисичанські спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів № 27, № 26 та НВК І-ІІ ступенів — ліцей «Гарант»;

«Презентація» — Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8;

«Фотографія» — Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27;

«Малюнок» — Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

«За оригінальність задуму» у номінації «Малюнок» перемогла Лисичанська багатопрофільна гімназія, а Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 отримала подібну відзнаку у номінаціях і «Фотографія», і «Малюнок».

Переможці конкурсу отримали грамоти та подарунки.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту висловлює подяку Норі Арусханян «ФОП Арусханян С.Л.» за постійну підтримку заходів сімейного, молодіжного та спортивного напрямків роботи відділу.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту ВЦА міста Лисичанськ