У Лисичанську розглянули питання національно-патріотичного виховання

 Вчора, 7 червня, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін провів робочу зустріч з представниками громадських організацій міста.

У заході взяли участь керівники і спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, представники громадських організацій «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини», «Міст 3.10», «Сприяння розвитку Лисичанська» та мешканці міста.

Під час зустрічі були обговорені питання національно-патріотичного виховання молоді через Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура», шляхи співпраці з пошуково-рятувальним судном «Донбас» та святкування 7-ї річниці звільнення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань.

Заступник керівника Лисичанській міській ВЦА Олег Калінін запевнив громадськість, що їх пропозиції та зауваження будуть враховані та закликав учасників зустрічі спільно готуватись та проводити заходи у рамках національно-патріотичного виховання молоді.

Відповідаючи на запитання присутніх, головний спеціаліст управління освіти Людмила Бондаренко зазначила, що всі конкурси першого та другого етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») у навчальному році проведено дистанційно або у режимі онлайн. «Річний план з реалізації заходів гри „Сокіл“ („Джура“) у закладах освіти міста виконано, окрім проведення таборування у зв’язку з карантинними обмеженнями» — підсумувала Людмила Володимирівна.

В свою чергу голова ГО «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини» Артем Коваленко запропонував нагородити самих активних учасників «Джури» поїздкою до м. Маріуполь у рамках співпраці між пошуково-рятувальним судном «Донбас» та Лисичанською міською ВЦА.