Побачити дотиком пальців: філіал Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримав 75 книжок шрифтом Брайля

Сьогодні, 2 липня, у молодіжному хабі GC-HUB Лисичанського міського ПК відбулась церемонія передачі 75 книжок шрифтом Брайля до філіалу Лисичанської централізованої бібліотечної системи. На заході були присутні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та представники Лисичанської організації товариства сліпих.

Захід відбувся за ініціативи громадської організації (ГО) «Східна варта», голова якої – Валентина Ходус передала книжки та зазначила наступне: «Ми із радістю передаємо 75 книжок шрифтом Брайля. Книжки надійшли до нас з усіх куточків України. І ми вдячні небайдужим людям, які відгукнулися на наше прохання про допомогу у зборі такої унікальної літератури. Адже така література коштує дуже дорого. Тут є книжки для усіх вікових категорій, починаючи від «Абетки» шрифтом Брайля до класичної та релігійної літератури».

 

В свою чергу Олег Калінін висловив слова щирої подяки за такий, безумовно, цінний і чудовий подарунок. Також Олег Вікторович від імені керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки подякував ГО «Східна Варта» та Валентині Ходус особисто: «Впевнений, що наша співпраця буде і надалі плідною та корисною для міста».

Отже, від сьогодні усі бажаючі люди із вадами зору мають змогу користуватися такою унікальною літературою.

Окремо слід зазначити, що ГО «Східна варта» має на меті і надалі допомагати цій категорій населення у місті.