Чергова діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК відбулася у Лисичанську

DSC0618615 липня відбулася діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК у Лисичанську, яка стосувалася питань створення безбар’єрного середовища та дитячих садків.

Перша частина зустрічі була присвячена обговоренню з керівництвом та профільними управліннями Лисичанської міської ВЦА підсумків попередньої діалогової зустрічі, яка була присвячена обговоренню питань щодо ситуації з громадським транспортом та перспективи створення безбар’єрного середовища в транспортній ґалузі міста Лисичанськ. Обговорили та підготували текст листа-звернення на міжнародні установи щодо допомоги у вирішенні цього питання. В першу чергу вирішили звернутися до керівництва Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Друга частина зустрічі була спрямована на ситуацію, пов’язану із закриттям дитсадку «Колосок» в м. Лисичанськ.

В обговореннях взяли участь: керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, генеральний директор АТ «Лисичанськвугілля» Юрій Ласіков, представники профільних управлінь Лисичанської міської ВЦА. DSC06189

Під час зустрічі зазначалися питання важливості, складності та тривалості даного питання. Було наголошено, що після закриття дитячого садочку «Колосок» всі діти, батьки яких звернулись до міського управління освіти, були переведені до інших дошкільних навчальних закладів, а вихователям були запропоновані робочі місця в інших закладах.

Під час заходу тривали обговорення цього складного питання. Але, сторони дійшли згоди, що негативного впливу на соціальну складову процесу, ця ситуація не несе.

Крім того, були представлені аналітичні данні щодо кількості місць в дитячих садках, дитячої народжуваності у місті за останні три роки та прогнози щодо перспективи демографічної картини на наступні роки. Слід зазначити, що станом на 02.09.2021 налічуються 1732 дітей та є для них у відповідних закладах 1740 місць.

За ініціативою Олександра Заїки влітку поточного року для зручності мешканців було відкрито ще одну групу у ДНЗ «Дюймовочка», що знаходиться в центральному районі міста.

Під час діалогової зустрічі учасниками було визначено відповідальних осіб задля подальшого вирішення питання щодо можливої передачі будівлі ДНЗ «Колосок» на баланс Лисичанської міської ВЦА, унормування відповідних юридично-правових та адміністративних питань.

За матеріалами ГІСМАОВК

DSC06174DSC06200DSC06199DSC06183