29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

29 серпня ми відзначаємо День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Дату обрано не випадково, бо саме 29 серпня 2014 року, в ході Іловайської операції відбувся потужний прорив групи українських військ з російського оточення. Наші співвітчизники проявили величезний героїзм. Та, на жаль, під час операції загинула найбільша, за весь час війни, кількість українських воїнів.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих захисників, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Серед загиблих військових, які відділи свої життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни є і лисичани. Це молодший сержант Дмитро Український, солдати Олександр Матус та Володимир Черноволов, старший солдат Роман Федоров, начальник слідчого відділу Лисичанського міського відділу поліції Віталій Петренко та інші.