Делегація Лисичанської міської ВЦА взяла участь в обласних заходах з нагоди Дня усиновлення

 Сьогодні, 28 вересня, напередодні Дня усиновлення, в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулося обласне свято. В урочистій обстановці вітали усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, працівників служб у справах дітей області.

У заході взяла участь делегація Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з керівником Олександром Заїкою.

Вітаючи присутніх, очільник Луганщини Сергій Гайдай наголосив: «Ви для мене — справжні герої. Бачу скільки уваги приділяють вихованню мої знайомі, у яких троє маленьких дітей. А в вас їх — п’ятеро, семеро, десятеро. Це величезна відповідальність! У майбутньому хтось з них стане простим робітником, хтось лікуватиме, навчатиме, або керуватиме областю. Але, головне, що зараз вони живуть в гідних умовах, з батьком та мамою. Завдяки вам діти вірять в чудове майбутнє!»

 Також Сергій Володимирович вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня начальнику служби у справах дітей Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Світлані Логвіненко.

До привітань приєдналась начальник служби у справах дітей обласної держадміністрації Раїса Родіна та Національний директор міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» України Сергій Лукашов.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, внесок у соціальний захист дітей Грамотою та Подякою служби у справах дітей Луганської обласної держадміністрації нагороджено Анжеліку Столярову та Юлію Кокорєву, головних спеціалістів служби у справах дітей Лисичанської міської ВЦА.