Команда ЗОШ №4 представить Луганську область на Чемпіонаті з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3»

11 квітня у місті Кремінна відбувся Чемпіонат Луганської області з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3», в якому взяли участь 12 команд — представники міст Щастя, Лисичанськ, Рубіжне, Станично-Луганського, Сватівського, Новоайдарського та Кремінського районів Луганської області.

Наше місто у чемпіонаті гідно представили команди загальноосвітньої школи № 4 та Лисичанської спеціалізованої школи № 8.

За підсумками змагань команда юнаків ЗОШ № 4 під керівництвом тренера Антона Ажипи у середній віковій групі (2003р.н.) перемогла в обласному етапі змагань та представлятиме Луганську область на Чемпіонаті з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3».

Команда ЛСШ № 8 під керівництвом тренера Наташи Дінчиян у старшій віковій групі (2000р.н.) стала срібним призером, посівши ІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо команді ЗОШ № 4 успіхів на чемпіонаті з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3».