Вітаємо команду ЗОШ №4 з перемогою у проекті "Шкільні батли"!

Вчора, 26 квітня, у Львові відбувся телевізійний проект «Шкільні батли», в якому школярі боролись за першість та право змагатись у фіналі проекту.

«Шкільні батли» — спільний телевізійний проект телеканалу Перший Західний, управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та ГО «Відділення НОК України у Львівській області».

Від нашої області до змагань було запрошено учасників Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» — школярів Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

До складу команди увійшли 12 учнів віком від 12 до 15років. Під час батлів, юні спортсмени змагались з представниками із Івано-Франківської області.

Так, лисичани показували свої сили та проявляли кмітливість у конкурсі «Презентація», вікторинах та різних естафетах, «Конкурсі капітанів».

За результатами завойованих очок, наша команда посіла І місце. Окрім дипломів, школярі отримали у подарунок стіл для занять настільним тенісом.

Команду представляли: Олександра Сметаннікова (9 клас), Данііл Чумак-Жунь (9 клас), Артур Кладко (9 клас), Аліна Ковчуг (8-Б клас), Олександр Майор (8-Б клас), Володимир Живага (8-А клас), Валерія Живага (8-А клас), Дарія Мордовцева (7-А клас), Іван Горєтий (7-А клас), Богдан Дрєєв (7-Б клас), Марія Семьонова (6-Б клас), Анастасія Набойченко (6-Б клас).

Вітаємо школярів з перемогою!

Відділ освіти Лисичанської міської ради