11 листопада фінал ІІ-го східноукраїнського регіонального конкурсу літературної творчості «Кальміюс»

11 листопада 2017 року відбудеться фінал ІІ-го східноукраїнського регіонального конкурсу літературної творчості «Кальміюс», який успішно стартував на східній Україні в липні 2016 року.

Цього року учасниками конкурсу можуть стати як аматори, так і досвідчені майстри слова з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської, Запорізької областей. А також, внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей.

Метою конкурсу є активізація творчих зусиль громад Донеччини, Луганщини, Харківщини, Дніпровщини та Запорізького краю; налагодження діалогу між численними громадами областей; інтеграція Сходу України у загальноукраїнський культурний простір; виховання любові до слова, як однієї з головних цінностей українського народу; виявлення та підтримка літературно обдарованих мешканців зі східної України.

Номінації: «Поезія для дорослих», «Проза для дорослих», «Поезія та проза» для дітей і підлітків, «Драматургія» для дітей та дорослих, «Публіцистика».

Обов’язкові вимоги: твори необхідно написати українською мовою та надіслати до 15 жовтня 2017 року на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Більш детальну інформацію про другий регіональний літературний конкурс «Кальміюс» можна знайти на сторінці проекту в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/kalmiusukraine/ та на сторінці організаторів http://liberiliberati.org/

Також, організатори запрошують до співпраці меценатів та інформаційних партнерів фіналу конкурсу.

Громадська організація «Культурно-освітня фундація «ЛіберіЛібераті»