Конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Благодійним Фондом «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (ICEPP), за підтримки Міністерства молоді та спорту України, в Україні буде проведено конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs.

Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.  Конкурс відбудеться у три етапи.

І етап: відбірковий тур в Україні – презентація проектів. Команда-переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 11 000 доларів США та поїздку до США на півфінал Dimond Challenge.

ІІ етап: півфінал відбудеться 12 квітня 2018 року в Штаті Делавер (США).

ІІІ етап: 13 квітня 2018 року, в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit), відбудеться фінальний раунд конкурсу.

Важливі дедлайни Конкурсу:

- 1 жовтня 2017р. – відкриття реєстрації команд;

- 30 листопада 2017р. – закриття реєстрації команд;

- 5 січня 2018р. – дедлайн подачі письмових проектів;

- 1 та 2 березня 2018р. – Всеукраїнський фінал у м. Києві.

Реєстрація команд та проектів на сторінці Dimond Challenge відкрита до 5 січня 2018 року. Зареєструватись можна за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com.

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua (за посиланням: https://icepp.org.ua/images/InfoDC2018.pdf).

Контактна особа: виконавчий директор Благодійного Фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» Ірина Романенко (e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел. +38 (050)5806396).

Управління економіки Лисичанської міської ради