Академія краудфандингу ПРООН оголошує набір на навчання

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу 2019. Ініціатива реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

Якщо ти гориш своєю справою та хочеш її розвивати, подавай свою заявку на навчання. Краудфандинг — це прозорий та інноваційний інструмент для залучення коштів та підтримки бізнес-ідеї від простих громадян.

Провідні експерти з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть підприємцям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи за допомогою онлайн-інструментів та інноваційних методик. Щоб стати учасником Академії краудфандингу, підприємці мають описати свою бізнес-ідею та пояснити, для чого і скільки коштів їм для цього необхідно залучити.

Академія краудфандингу це:

● 4 дні живого навчання з провідними експертами-практиками;

● онлайн-навчання та консультації;

● супровід у створенні заявки на краудфандинг;

● запуск кампанії зі збору коштів;

● унікальний досвід та нові знайомства.

Учасники минулої Академії краудфандингу успішно залучили кошти та навіть знайшли іноземних інвесторів для своїх проектів. Серед прикладів запуску власної справи: наукова квест-гра «Таємна експедиція», WalQlike — екскурсії з загадками,Традиційні килими Полтавщини, VoltyCo — виробництво електричних велосипедів.

Вимоги до учасників:

● мати підприємство/справу/проект, що працює, або презентувати бізнес-ідею та план її втілення

● команда щонайменше з 2 осіб, бажано з досвідом маркетингу чи комунікацій;

● мати власний або партнерський ФОП;

● готовність інвестувати час та зусилля в навчання в Академії та проведення власної кампанії. Загалом у період з березня по травень включно планується провести 4 дні офлайн-навчання, щотижневі годинні скайп-конференцій та виконання тематичних завдань для підготовки кампанії, витрачаючи щонайменше 10 годин на тиждень на її проведення.

Дати навчання:

29-30 березня — Модуль 1 (місце проведення — Донецька область, локація уточнюється).

13-14 квітня — Модуль 2 (місце проведення — Київ).

Присутність на модулях обов’язкова.

Учасникам покривається проїзд, харчування та проживання.

Реєстрація заявок триває до 21 березня. Залишайте свою заявку за посиланням https://bit.ly/2TCuw7b

Довідкова інформація:

З 2015 року ПРООН в Україні надає гранти на започаткування або розвиток власної справи та навчає людей бізнес-навичкам у Східній України. За цей час було підтримано близько 650 бізнесів та створено понад 3300 робочих місць у постраждалих від конфлікту Донецькій, Луганській та інших областях України.

CookEd agency — агенція краудфандингу та саморозвитку, спеціалізується на консалтингу та супроводі краудфандингових кампаній. Агенція створила онлайн-курс «Джерела: гроші та самоповага» та першу школу краудфандингу FUNDays.

Медіа партнер проекту — Marketing Media Review.

Для запитів ЗМІ: Юлія Самусь, спеціалістка з комунікацій, ПРООН в Україні, +38 (097) 139-14-75, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.