Триває реєстрація на онлайн змагання «Ігри Нескорених 2.0»

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні 16 жовтня оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів — «Ігри Нескорених 2.0».

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0 триватиме до 31 жовтня 2020 року включно, а самі змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників, в час та день, які зручні учаснику. Учасник сам вибирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року. Учасник повинен зробити свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати до Організаційного комітету.

В Іграх Нескорених 2.0. ONLINE можуть взяти участь ветерани та військовослужбовці, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО/ООС.

Зареєструватись на онлайн змагання «Ігри Нескорених 2.0.» можна за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman до 31 жовтня 2020 року включно.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України