Запрошуються бажаючі до участі у Всеукраїнському національно-патріотичному форумі «Сіверська брама»

 З 04 по 06 серпня 2021 року в смт Седнів Чернігівської області відбудеться Всеукраїнський національно-патріотичний форум «Сіверська брама» (далі - Форум).

Метою заходу є організація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання. У рамках Форуму передбачені панельні дискусії, історичні лекції, обговорення на різні теми в сфері реалізації національно-патріотичного виховання, практичні навчання з основ військової справи та першої медичної допомоги тощо.

 

До участі у Форумі запрошуються представники областей, громадських організацій, які займаються питаннями національно-патріотичного виховання, центрів національно-патріотичного виховання (структурних підрозділів молодіжних центрів).

Для участі у Форумі необхідно до 25 липня 2021 року заповнити онлайн- форму за посиланням: https://cutt.ly/SmzbwUo.

Кількість учасників обмежена. Відібраних учасників буде повідомлено особисто за вказаними даними під час реєстрації.

Звертаємо увагу, що всі витрати на проїзд, проживання та харчування учасників заходу забезпечуються за рахунок організаторів. Витрати на проїзд відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним (плацкарт) і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) за умови надання документів, які підтверджують проїзд.

У разі проїзду автомобільним транспортом загального користування (крім таксі), необхідно взяти у перевізника, окрім проїзного квитка, ще й копії ліцензії з надання послуг з перевезення пасажирів і виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб підприємців. Документи, що посвідчують проїзд до місця проведення заходу необхідно здати при реєстрації по приїзду на місце проведення заходу.

Додатково інформуємо, що проведення заходу заплановано на території позаміського дитячого закладу, який знаходиться у лісовій місцевості, тому просимо взяти з собою захист на випадок дощової погоди, засоби від комах, зручний одяг та взуття. Під час реалізації заходу на всіх його етапах належним чином будуть дотримуватись встановлені вимоги щодо запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

Зазначимо, що захід проводитиметься відповідно до Календарного плану заходів щодо національно- патріотичного виховання молоді на 2021 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 17 березня 2021 року № 829 (зі змінами), Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.