До уваги абонентів КП «Лисичанськтепломережа»

Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» повідомляє, що внесено зміни до типового індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії і Правил надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 08.09.2021 № 1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.2019 № 830» та № 1023 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1182».

З новою редакцією Типового індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Лисичанськтепломережа» https://lts.lg.ua/ у розділі «Новини» або за посиланням https://www.lts.lg.ua/doc/PablDog.pdf.

Даний договір є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови надання послуги з постачання теплової енергії для потреб опалення або на індивідуальний тепловий пункт для потреб опалення та приготування гарячої води індивідуальному споживачу.

Зазначимо, що публічний договір набирає чинності через 30 днів з моменту оприлюднення на офіційному вебсайті Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації https://lis.gov.ua та/або на офіційному сайті КП «Лисичанськтепломережа» https://www.lts.lg.ua.

Якщо протягом 30 днів з дня розміщення текстів договору на вищезазначених офіційних вебсайтах, співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги — публічний договір вважається укладеним.

КП «Лисичанськтепломережа»