Про роботу міської комісії з надання грошової допомоги

9 квітня у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з надання грошової допомоги, створеної відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля, затвердженого рішенням Лисичанської міської ради від 23.06.2016 № 181 (зі змінами). До складу комісії входять представники управління праці та соціального захисту населення, фінансового управління та центральної міської лікарні ім. Титова.

Під час засідання члени комісії розглянули документи 45 осіб, які перебувають у складних життєвих умовах та потребують додаткового соціального захисту та ухвалили рішення щодо призначення одноразової грошової допомоги на загальну суму 30000 грн. При розгляді звернень комісією обов’язково приймаються до уваги наступні обставини: вік, стан здоров’я заявника або членів його сім’ї, його матеріальний та сімейний стан, наявність родичів або опікунів, які зобов’язані згідно із законодавством утримувати заявника.

Усього з початку року проведено 3 засідання комісії, на яких розглянуто документи 125 осіб та ухвалені рішення щодо призначення одноразової грошової допомоги на загальну суму 67300 грн.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради