Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Вчора, 11 квітня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання члени комісії заслухали інформацію, щодо виконання у 2018 році міської Програми соціального захисту дітей на 2017-2021 роки та внесли зміни до Положення та склад комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про призначення опіки над дитиною, про влаштування дітей до будинку дитини про дозвіл на укладання договору про припинення права на аліменти, комісія вирішила підготувати відповідні проекти та винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Також були розглянуті питання про позбавлення батьківських прав, про затвердження висновку про підтвердження місця проживання дитини та вирішено підготувати висновки органу опіки та піклування.

Окрім того, були затвердженні індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих умовах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей Лисичанської міської ради