Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

17 квітня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 34 заяви, в тому числі з питань:

— призначення житлової субсидії — 27;

— призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям — 5;

— внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання-2.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Окрім того, комісією було розглянуто подання з питання припинення надання житлової субсидії 16 особам, у зв’язку з невиконанням ними зобов’язання за договором про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг та з неповідомленням про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема, зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства.

За підсумками розгляду заяв комісією прийнято відповідні рішення, з них щодо призначення житлової субсидії:

— на понаднормову площу житла — 13 заявникам;

— на фактично проживаючих осіб — 2 заявникам.

Також, 8 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Щодо інших заяв з питання призначення житлової субсидії комісією прийнято відповідні рішення.

В призначенні допомоги малозабезпеченим сім’ям відмовлено одній сім’ї.

По заявам, з питань внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання комісією прийняті позитивні рішення.

З початку року відбулося 14 засідань комісії, всього розглянуто 1186 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення