Працівники територіального центру соціального обслуговування пройшли навчання з питань протипожежної безпеки

Згідно з планом невідкладних заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування на них людей на 2018 рік 11 жовтня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели навчання робітників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) правилам пожежної безпеки для подальшого проведення протипожежних iнструктажiв серед населення в першу чергу одиноких, хворих, iнвалiдiв, громадян похилого вiку.

Проведення навчання співробітники розпочали з найважливіших тем: «Дотримання правил пожежної безпеки у житлових багатоповерхових та приватних будинках», «Дотримання правил пожежної безпеки під час користування опалювальними приладами», «Дії у разі виникнення пожежі» та «Дії при виявленні ВНП». Працівникам соціального обслуговування була наведена статистика пожеж та основні причини їх виникнення.

Представники ДСНС наголошують, що слід постійно нагадувати клієнтам установи, що недотримання правил пожежної безпеки в побуті, експлуатація несправних або саморобних електронагрівальних приладів, стара електрична проводка, користування несправними газовими опалювальними приладами може стати причиною виникнення пожежі в оселі.

Робітників дуже зацікавила вся доведена до них інформація, тому що в свою чергу вони також навчають населення міста, та дану інформацію доведуть більш ніж до 500 осіб, які не виходять з будинку. Працівники терцентру ставили багато питань співробітникам ДСНС, а особливо, на що в першу чергу звертати увагу у будинках їх підопічних при наявності печі на твердому паливі. З'ясували, що найпоширенішими порушеннями, від яких виникають пожежі, при експлуатації печі на твердому паливі є тріщини на димарі, не проведена чистка димоходів, підлога з горючих матеріалів поряд з піччю, не накрита передтопковим листом, розміщення перед топковим отвором горючих матеріалів.

Наприкінці профілактичної бесіди рятувальники нагадали працівникам терцентру номери екстрених служб.

Лисичанський територіальний центр