В Лисичанську пройшла акція «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

 

Сьогодні, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Так, з метою підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину, відділом сім’ї, молоді та спорту спільно зі службою у справах дітей, КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» у місті Лисичанську проведена акція «Я – не товар. Стоп торгівлі людьми!».

Акція проводилась в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» за фінансової підтримки уряду Канади, координатору проектів ОБСЕ в Україні та Регіонального правозахисного соціолого-освітнього центру «Жінки Донбасу».

Під час проведення Акції серед мешканців міста розповсюджувалась інформація у вигляді листівок, брошур, пам’яток «Твій безпечний шлях до мети», «Правила безпечної подорожі», «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно», «Локальний захід. Глобальний вплив» та інше.

Консультацію з питань протидії торгівлі людьми можна отримати звернувшись до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62, кабінет № 38 (начальник відділу), № 37 (спеціалісти відділу), та за телефонами: (06451)73543, або (06451)72939;

та/або звернувшись на Національну «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми 527 0-800-505-501, РПСОЦ «Жінки Донбасу» 050 900-71-70.

Відділ у справах сімї, молоді та спорту Лисичанської міської ради