Мультидисциплінарна команда терцентру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю

Незважаючи на карантинні обмеження, мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у віддалених районах міста.

В червні-липні місяці поточного року командою здійснено виїзди до мешканців мікрорайонів шахти «Матроська», заводу ГТВ та мікрорайону склозаводу «Пролетарій». Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю, відповідно до їх потреби, було надано інформаційно-консультаційні послуги та послуги перукаря. Всього перукарем терцентру під час виїздів обслуговано понад 80 осіб.

Також фахівцями терцентру надаються роз’яснення щодо зниження ризику захворювання серед літніх людей, які є найбільш вразливою категорією для коронавірусної інфекції.

Візначимо, що всі зустрічі з фахівцями терцентру проходять у теплій та дружній атмосфері. Пенсіонери з нетерпінням чекають на нові зустрічі та щоразу висловлюють подяку за турботу про них.

Дякуємо головам первинних спілок ветеранів Тетяні Галенко та Надії Холодовій за сприяння у проведенні таких виїздів. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у забезпеченні клієнтів соціальними послугами.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)