Знайомство з птахами нашого краю

IMG_8924Вчора, 3 березня, відбулась зустріч співробітника міського краєзнавчого музею Марини Вопілової з підопічними Лисичанського територіального центру.

Захід відбувся у форматі офлайн зустрічі на базі мультимедійної кімнати, яка створена в УПСЗН у рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей».

Увазі присутніх була запропонована пізнавальна лекція з відеообзором про птахів нашого краю. Під час зустрічі підопічні дізнались багато цікавих фактів про життя і звички пернатих та їх роль у навколишньому середовищі.

Мешкаючи у містах і перебуваючи в постійних клопотах, ми майже не звертаємо уваги на те, що поряд з нами співає, гомонить, вирує багатий пташиний світ.

IMG_8903Усі птахи мають велике значення для природи. Вони зберігають для майбуття «зелену мантію землі» - наші парки, ліси та сади.

Потрібно охороняти птахів, підгодовувати взимку та створювати умови для їх гніздування. Наші дії сприятимуть збереженню природи і розквіту гармонійного існування життя на землі.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)