Що потрібне для торгівлі пивом уроздріб

ДПІ у м. Лисичанську інформує: роздрібна торгівля алкогольними напоями (окрім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, зокрема їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Зауважимо: з 1 липня 2015 року ліцензуванню підлягає діяльність по виробництву, імпорту, експорту, оптовій та/або роздрібній торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

Отже, суб’єктам господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом необхідно отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Така діяльність повинна здійснюватися суто в місцях торгівлі, визначених статтею 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і звернення спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481.

При цьому фізичні особи підприємці — платники єдиного податку, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом за готівкові розрахунки, зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим реєстратори розрахункових операцій (РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, підтверджуючих виконання розрахункових операцій, або використовувати КУРО і РК у випадках, передбачених чинним законодавством.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську