Легалізація заробітної плати - важлива соціальна проблема

«За 2 місяці поточного року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи, із 11 суб’єктами господарювання, легалізовано працю 30 найманих осіб, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету», — повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко.

За його словами, легалізація заробітної плати — винятково важлива соціальна проблема. Позиція Лисичанських податківців у розгляді питання виплати заробітної плати «в конвертах» та усунення його негативних наслідків — однозначна: постійний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства.

Гідна та легальна заробітна плата — гарантія соціального захисту громадян, а для держави — це повне та вчасне фінансування життєдіяльності суспільства.

Нагадаємо: інформацію про факти виплати заробітної плати «в конвертах» та інші порушення законодавства про оплату праці можна повідомити по телефону довіри ДПІ у м. Лисичанську: 7-02-66 та 7-10-36 або звернутися безпосередньо за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри,347, третій поверх, кім. 42.

Державна податкова інспекція м. Лисичанська