За консультаціями щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи - до Лисичанського ЦОПу

Як повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан: «З початку поточного року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ, вже звернулося 151 громадянин міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля з метою надання декларації про доходи, отримані протягом 2016 року, з яких 70 громадян — для отримання податкової знижки».

Нагадуємо: останній день подання декларації за 2016 рік для громадян, які зобов’язані подати декларації, — 3 травня 2017 року а для отримання податкової знижки платники податків мають право подати декларацію до 31 грудня 2017 року.

Подати декларацію, отримати фахові консультації щодо її заповнення та бланки декларацій можна в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, I поверх, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Також для зручності декларантів на веб-порталі ДФС України функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які органи фіскальної служби надають безкоштовно.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську