З початку року мешканці Лисичанську вже задекларували статків майже на 3 млн грн.

«В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2017 році, прозвітував 101 громадянин. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 2 млн 837,6 тис. грн, — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, — Впродовж січня — лютого 2018 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 115,0 тис. грн, сума військового збору до сплати складає 24,4 тис. грн.».

Так найбільші доходи за минулий рік задекларували 18 мешканців Лисичанського регіону у вигляді спадщини — 944,8 тис. грн.

Ще 10 громадян задекларували дохід від продажу (обміну) рухомого або нерухомого майна та інших доходів — 518,9 тис. грн.

«Щоб процес декларування був максимально зручним, для громадськості та бізнесу створено всі належні умови. Подати декларацію, отримати фахові консультації щодо її заповнення та бланки декларацій можна в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.

ДПІ у м. Лисичанськ закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у відповідний термін» — зазначив Сергій Макаренко.

Звертаємо увагу: декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді за допомогою електронного сервісу Державної фіскальної служби: «Електронний кабінет платника податків» за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua/.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську