Напередодні Міжнародного жіночого дня Єлизавета Пушко-Цибуляк відвідала лисичанську швейну фабрику

Напередодні Міжнародного жіночого дня перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк разом з директором Департаменту регіонального розвитку промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА Максимом Шаховим відвідали швейну фабрику ТОВ виробничо-торгова фірма «Шарм» у місті Лисичанську. Під час перебування на підприємстві вони ознайомилися з його роботою та нагальними проблемами, обговорили шляхи їх вирішення.

Директор «Шарму» Тетяна Олійник розповіла, що вони власними силами відновили будівлю підприємство після обстрілів, зберегли обладнання в нормальному робочому стані.

В ході спілкування з робітницями фабрики прозвучали проблеми, які хвилюють, мабуть, багатьох жителів міста. А саме: питання надання житлових субсидій, якості роботи ЖЕКів, своєчасного вивезення сміття, комунальних тарифів, відсутності обладнаних піших переходів.

Гострою проблемою, що була названа, є заборгованість із заробітної плати чоловікам-шахтарям. Директор Департаменту зазначив, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України його впевнили, що в поточному році питання заборгованості працівникам вугільної промисловості буде вирішено.

Єлизавета Пушко-Цибуляк запросила Тетяну Олійник взяти участь у роботі економічного форуму «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ: перспективи розвитку, виклики та можливості», що відбудеться у Києві 15 березня в рамках проведення Днів Луганської області з метою поспілкуватися та звернути на себе увагу міжнародних фінансових організацій, що мають можливість надати донорську допомогу.

Також вона запропонувала підготувати звернення з переліком проблемних питань, разом розробити проект для його подальшого узгодження з Кабінетом Міністрів України.

Перший заступник голови облдержадміністрації пообіцяла донести всі проблеми, які були наголошені під час зустрічі, до депутатів Лисичанського міської ради.

«Головне, щоб вони не пляшки один в одного жбурляли, з’ясовуючи стосунки, а робили щось добре та корисне для містян і разом шукали шляхи подолання проблемних питань», — наголосила вона.

Єлизавета Пушко-Цибуляк і Максим Шахов привітали співробітниць швейної фабрики з Міжнародним жіночим днем, вручили обласні відзнаки та передали слова подяки та поздоровлення зі святом від голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація