На Луганщину прибула "братська" допомога від Казахстану (фото)

10 січня заступники губернатора Володомир Грицишин та Ольга Лішик зустрілися із уповноваженими представниками консульства Республіки Казахстан в Україні для офіційної передачі гуманітарної допомоги Луганському головному управлінню ДСНС.
Зустріч відбулася на складах у м. Сєвєродонецьку, куди вчора було привезено 6 вагонів гуманітарної допомоги ( 127 тис. банок тушонки, 40 т. цукру, 150 т. гречки та 36 000 л. соняшникової олії ).
Під час зустрічі були присутні представники місій міжнародних організації, які працюють в області: ОБСЄ, УВКБ ООН в Україні, Міжнародний комітет Червоного Хреста, IRD "Міжнародна допомога і розвиток, ІНК.


Гуманітарну допомогу буде передано на окуповану територію Луганської і Донецької областей та на територію підконтрольну українській владі. Перевезення та зберігання взяв на себе Благодійний Фонд "Олександра Романовського".
Радник — посланник посольства Казахстану в Україні Аргін Оспанов вручивши дарчий сертифікат зазначив, що Україна переживає не найкращі часи, але казахський народ не буде стояти осторонь. Відповідно за дорученням Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва нужденним східних регіонів України передано гуманітарний вантаж, що складається виключно з продуктів харчування.
"Друзі пізнаються у біді. Ми вдячні народу Республіки Казахстан і особисто Президенту за надану допомогу", — відзначив заступник голови ОДА Володимир Грицишин.

Прес-служба Луганської ОДА