Фильтр
 • У Лисичанському територіальному центрі відбулась робоча нарада з фахівцями відділення соціальної допомоги вдома

  В умовах карантинних обмежень Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує надавати послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують догляду вдома.

  А керівництво територіального центру систематично проводить робочі наради з фахівцями відділення соціальної допомоги вдома. Так, сьогодні, 30 вересня, було проведено чергову нараду, на якій розглядалися питання про якість соціальних послуг, про організацію роботи щодо підготовки документів для призначення допомоги на догляд одиноким особам у віці понад 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19, інші питання, які стосуються діяльності відділення.

 • Олександр Заїка відвідав прийомну сім’ю та дитячі будинки сімейного типу з нагоди Дня усиновлення

  Найбільшою цінністю кожної країни, кожної нації є діти — її майбутнє. А одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання дітей, які з будь-яких причин залишилися без батьківського піклування.

  Сьогодні, 30 вересня, з нагоди Дня усиновлення керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка відвідав прийомну сім’ю та дитячі будинки сімейного типу, що функціонують на території міста.

 • У Лисичанську урочисто провели призовників до лав Збройних Сил України

  Сьогодні, 30 вересня, у Лисичанському міському військовому комісаріаті відбулись урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України. Черговий осінній призов 2020 року для проходження строкової військової служби прикликав по 10 юнаків з нашого міста та Попаснянського району.

  Цього осіннього дня військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату Андрій Віннік, керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка, заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Микола Ханатов привітали тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

 • 30 вересня - День усиновлення

  Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення — це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

  Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Низький вам уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

  Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

  Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

  Зазначимо, що на території нашого міста мешкає 79 усиновлених дітей, функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 7 прийомних сімей в яких виховується 52 дитини.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка та фахівці служби у справах дітей

 • Вітаю із Всеукраїнським днем бібліотек

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Всеукраїнського дня бібліотек.

  Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек — храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

  Сучасні бібліотеки потужне багатство нації, а збережене та примножене воно завдяки благородній та клопіткій праці наших бібліотекарів.

  Шановні бібліотекарі! Саме ви відкриваєте найдивовижніший, цікавий та багатогранний світ, прищеплюєте юним відвідувачам любов до читання, даруєте їм відчуття прекрасного.

  У день вашого професійного свята висловлюю вам слова подяки за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі.

  Бажаю вам, шановні бібліотекарі, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, радості, творчої наснаги, нових звершень заради рідного краю та незалежної України.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

 • У Лисичанську відбувся Чемпіонат Луганської області з різних танцювальних напрямів

  Минулої суботи, 26 вересня, у місті Лисичанськ відбувся Чемпіонат Луганської області зі східних, циганських індійських танців, сучасної хореографії, естрадних танців, народних танців та хіп-хопу та відбірковий тур на Чемпіонат України.

  У чемпіонаті взяли участь колективи з різних міст Луганської та Донецької областей, серед яких колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» ПК ім. В.М. Сосюри (керівник Ірина Гончарова) та хореографічні колективи міського ПК «Задоринки» (керівник Лідія Науменко), «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко).

 • Вихованці лисичанської ДЮСШ - призери відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках та каное

  З 24 по 27 вересня в місті Харків проходили змагання відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках та каное, в яких взяли участь понад 150 спортсменів з Харківської, Полтавської, Луганської та Запорізької областей.

  Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати у своїх категоріях:

  І місце — Матвій Медик (500 м, 150 м та за сумою двох дистанцій);

 • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ - 2020» з гімнастики спортивної

  25 та 26 вересня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанськ-2020» з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 68 спортсменів з міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  За програмою «КМС»:

  • І місце — Христина Сик;
  • ІІ місце — Поліна Пікуль;
  • ІІІ місце — Марія Перепелиця;
  • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боксу

    

   Минулої суботи, 26 вересня, в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боксу. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

   Чемпіонами у своїх вагових категоріях серед лисичанських спортсменів стали наступні юні боксери: Кирило Декін (25 кг), Давид Григорьян (30 кг), Артем Хлиманков (37 кг), Вадим Буравльов (40 кг), Сергій Сюмбелі (40 кг), Іван Петренко (40 кг), Ярослав Мельников (40 кг), Кирило Колесник (45 кг), Олег Степанов (45 кг), Арсеній Загурський (45 кг), Арсен Моргун (45 кг), Юрій Маргієв (47,5 кг), Борис Плигач (47,5 кг), Герман Чепеленко (52 кг), Данііл Стрельніков (52 кг), Віталій Єгоров (54 кг), Максим Веретенніков (55 кг), Вадим Журба (60 кг), Данііл Фатьянов (60 кг), Владислав Гранковський (60 кг), Ігор Заболотній (63 кг), Владислав Авілов (63 кг), Олександр Коротенко (70 кг), Лев Лорер (70 кг), Олександр Нескреба (70 кг), Михайло Простяков (75 кг), Єгор Момот (64 кг).

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 29 вересня в архівному відділі військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська відбулося засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання експертна комісія розглянула списки формування та комплектування архівного відділу: список юридичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до архіву; список юридичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які не передають документи до архіву та список юридичних осіб, у діяльності яких не утворюються документи Національного архівного фонду.