Фильтр
 • Елеонора Денищенко – срібний призер Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина»

  Учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв №2 Елеонора Денищенко - учасниця дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина» посіла ІІ місце у молодшій віковій категорії.

  Елеонора нагороджена кубком, медаллю та сертифікатом для безкоштовної участі у конкурсі в Болгарії.

  Підготували учасницю викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька, які мають подяки від журі конкурсу за підготовку конкурсанта та за професійне акомпанування.

 • У Лисичанську відбулось засідання опікунської ради

   Вчора, 25 лютого, під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі – опікунська рада).

  Опікунська рада – консультативно-дорадчий орган, одним з основних завдань якого є захист особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.

 • У Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за минулий рік

   Сьогодні, 26 лютого, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська пройшли збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2020 році і визначення основних завдань на 2021 рік.

  Очолила засідання перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Ольга Венгер.

  У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та відповідальні особи з питань цивільного захисту.

  Відкриваючи захід, Ольга Венгер наголосила, що під час зборів керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту, які відбулись 11 лютого в Луганській обладміністрації, було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2020 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. Суттєвих зауважень до міста Лисичанськ не було.

 • Скажемо сирітству –ні! У Лисичанську створено ще одну прийомну сім’ю

  Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ створена прийомна сім’я, до якої влаштовано на виховання та спільне проживання 2 дитини-сироти та дитину, позбавлену батьківського піклування. Попередньо проєкт розпорядження було розглянуто на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

  Відтак, прийомна сім’я Алєшко взяла на виховання двох хлопчиків та дівчинку, які залишились без піклування батьків.

  Начальник служби у справах дітей ВЦА міста Лисичанськ Світлана Логвіненко зазначила, що прийомну сім’ю вважають однією з пріоритетних (після усиновлення) сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 • У Лисичанську відбулась комісія з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 25 лютого, у військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-Комісія).

  Під час засідання члени комісії розглянули документи щодо призначення грошової компенсації внутрішньо переміщеній особі, яка визнана учасником бойових дій з числа учасників АТО/ООС. У зв’язку з нововиявленими обставинами, які потребують документального підтвердження, відповідно до умов п. 5 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280, членами комісії прийнято рішення про перенесення розгляду подання управління праці та соціального захисту населення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення на одне із наступних засідань.

 • 26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

  26 лютого в Україні відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

  Цю дату встановлено з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України та з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

 • В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

  Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

  Вебсайт створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

 • «Родина, родина – від батька до сина»

  За такою темою, сьогодні, 25 лютого фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Тренінг проходив на базі мультимедійної кімнати управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська з метою сприяння формуванню батьківської компетентності шляхом усвідомлення та осмислення батьками механізмів спілкування, формування у них вміння та навичок конструктивної взаємодії зі своїми дітьми.

 • Про роботу Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації

  Сьогодні, 25 лютого відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням голови комісії Максима Головньова.

  На засіданні комісії було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені Попаснянським ВП ГУНП в Луганській області, відділом споживчого ринку ВЦА міста Лисичанськ за скоєння правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення статті 152 — порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів; статті 159 — порушення правил торгівлі на ринках.

 • 25 лютого - 150-річчя від дня народження Лесі Українки

  25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) — видатної української письменниці, перекладача, фольклориста та культурного діяча.

  Творчість Лесі Українки — нове геніальне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси — це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця.

  Постать Лесі Українки відома у всьому світові, вона входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

  3_1200x1800mm4_1200x1800mm1_1200x1800mm2_1200x1800mm