До уваги зацікавлених осіб!

Управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної військово-цивільної адміністрації інформує про проведення конкурсу Проекту Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні».

Конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів та використанню відновлювальних джерел енергії відкрито до 25 березня 2016 року.

Для участі в конкурсі, зацікавлені підприємства мають заповнити та надіслати на електронну адресу Управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. не пізніше 04 березня 2015 рокуанкету для оцінки демонстраційних проектів (додається) для подальшого надання представникам проекту ЮНІДО.

За консультаціями та роз’ясненнями звертатись до управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації, пр. Центральний (Радянський), 59, м. Сєвєродонецьк, 93405, тел. (+3806452) 2 30 33.

У разі виявлення зацікавленості звертаємось з проханням повідомити про це управління економіки Лисичанської міської ради за тел. (06451) 72600, факс (06451) 7 24 20, e-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 04.03.2016г.

Управління економіки Лисичанської міської ради

Вложения:
Скачать этот файл (Anketa.doc)Anketa.doc[Анкета для оцінки демонстраційних проектів ]