Стартував конкурс «Благодійник року – 2011»!

29 березня 2011 року стартував 5 ювілейний Національний конкурс «Благодійник року — 2011» (далі — Конкурс). Основна мета Конкурсу — розвивати і популяризувати благодійництво в Україні шляхом публічного визнання та відзначення найефективніших доброчинних ініціатив. Його організатори — «Дитячий світ», МБФ «Україна 3000», Центр філантропії, ВБО «Асоціація благодійників України», ВБО «Асоціація благодійників України», ІА «Громадський простір» та Інститут професійного фандрайзингу.

Цього року переможці будуть визначені в 14 номінаціях, серед представників великого, середнього та малого бізнесу, фізичних осіб, благодійних фондів, ініціативних груп тощо.

Прийом заявок від претендентів для участі в Конкурсі триває до 30 жовтня 2011 року (бланк заявки розміщено на сайті Головного управління економіки http://economy.loga.gov.ua).

Урочиста церемонія нагородження переможців традиційно приурочена до Дня Благодійника, який відзначається в Україні у другу неділю грудня. Докладнішу інформацію про конкурс та умови участі можна отримати на сайті www.blagodijnyk.org.ua або за телефоном: (044)229-46-62.