УСЗН запроваджено прийом громадян за допомогою мобільного кейсу

Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації з метою забезпечення доступності мешканців громади до адміністративних послуг соціального характеру, здійснюються виїзні прийоми за місцем проживання/перебування громадян, які через різні життєві обставини опинились в ситуаціях, коли фізичний стан не дає можливості самостійно розв’язувати питання щодо оформлення необхідних документів. Зокрема, це стосується осіб з інвалідністю та літніх людей, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, а також громадян, які перебувають на стаціонарному лікуванні тощо.

Тож, прийняття заяв та документів, необхідних для надання усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг забезпечується за допомогою мобільного кейсу. Окрім того, у форматі віддаленого робочого місця здійснюється повноцінний прийом документів за місцем знаходження громадян, надаються роз’яснення з питань призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій.

Отже, мобільний кейс — це комплекс портативного обладнання, який розміщується у зручному переносному кейсі та оснащений ноутбуком, портативним сканером, принтером, модемом для мобільного інтернету, портативним зчитувачем ID-карток та відповідним програмним забезпеченням.

Відтепер подати заявку на виїзне обслуговування, погодити дату та час приїзду спеціаліста можна, зателефонувавши до управління:

  • — з питань призначення всіх видів соціальної допомоги та житлової субсидії, адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, за тел. (06451)73551 (тимчасово), 0668617796, 0957683129;
  • — з питань обліку внутрішньо переміщених осіб, за тел. 0668617522;
  • — з питань встановлення статусу, видачі посвідчень ветеранам війни, ветеранам праці; санаторно-курортного лікування; психологічної реабілітації та соціальної й професійної адаптації учасників АТО/ООС; комплексної реабілітації окремих категорій осіб; забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та з інших питань, які стосуються пільгової категорії громадян, за тел. (06451)73027, 0997503992;
  • — з питань надання пільг на житлово-комунальні послуги та включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за тел. 0668617828;
  • — з питань надання матеріальної допомоги коштом Лисичанської міської територіальної громади, допомоги на поховання деяких категорій громадян, за тел. 0666441855.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА